Konferencja otwierająca projekt pn. „Zrównoważona modernizacja energetyczna budynków użyteczności publicznej” | Fundusze Europejskie dla Opolskiego

Konferencja otwierająca projekt pn. „Zrównoważona modernizacja energetyczna budynków użyteczności publicznej”

Grafika informująca o konferencji otwierającej projekt „Zrównoważona modernizacja energetyczna budynków użyteczności publicznej”, która odbędzie się 23 kwietnia 2026 r. o godz. 11:00. Na tle zielonego krajobrazu z panelami fotowoltaicznymi i turbiną wiatrową widoczne są trzy osoby, co nawiązuje do tematyki ekologii i odnawialnych źródeł energii.

Konferencja otwierająca projekt pn. „Zrównoważona modernizacja energetyczna budynków użyteczności publicznej”

Obszar
O funduszach

23 kwietnia 2026 r. o godz. 11:00 w Sali Orła Białego, w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym „Ostrówek” w Opolu odbędzie się konferencja otwierająca projekt pn. Zrównoważona modernizacja energetyczna budynków użyteczności publicznej, realizowany w ramach działania 2.2 Programu Fundusze Europejskie dla Opolskiego 2021–2027 (Europejska Inicjatywa Społeczna dla klimatu).

 

Wydarzenie będzie poświęcone zagadnieniom związanym ze wsparciem inwestycji w zakresie kompleksowej modernizacji energetycznej budynków użyteczności publicznej. 

W programie przewidziano m.in. wystąpienia przedstawicieli samorządu województwa oraz wykład ekspercki dr inż. arch. Tomasza Jeleńskiego z Politechniki Krakowskiej.

 

Udział w wydarzeniu wymaga wcześniejszej rejestracji poprzez formularz online do dnia 21 kwietnia 2026 r. 

W sprawach organizacyjnych prosimy o kontakt z zespołem projektu: 
eis.klimat@opolskie.pl; tel. 77 444 55 49, 77 444 55 55 

23.04.
czw.
11:00
Inne
Stacjonarne
Sala Orła Białego, Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne "Ostrówek", ul. Ostrówek 5a, Opole
Organizator
Departament Współpracy z Zagranicą i Promocji Regionu
ul. Żeromskiego 3, 45-053 Opole
eis.klimat [at] opolskie.pl
Gdzie?
Sala Orła Białego, Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne "Ostrówek", ul. Ostrówek 5a, Opole
Kiedy?
, -
Patronaty